Strony
I znów mamy wakacje!
No i kolejny rok szkolny dobiegł końca. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i zapraszamy na półkolonie.
Spotkanie z misjonarzem
Akcja pomocy dla uczniów szkół prowadzonych przez brata Ludwika na Madagaskarze zakończyła się przekazaniem naszych darów, w których gromadzeniu miały udział Świetliczaki.
Spotkanie z misjonarzem podczas którego przekazaliśmy paczki wypełnione po brzegi różańcami, zegarkami ( bo o nie prosił brat Ludwik) a także przyborami szkolnymi i piłkami pudła długo pozostanie w naszej pamięci.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


.jpg)






















































