Zapraszamy!


W nowym roku szkolnym 2023/2024  do zespołu wychowawców dołącza pani Danka i Natalia.
Żegnamy panią Marlenę, która  nadal prowadzić będzie szkolne turnieje gier planszowych i mamy nadzieję, będzie do nas zaglądać! 



 













 


Półkolonie




 

I znów mamy wakacje!


No i kolejny rok szkolny dobiegł końca. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i zapraszamy na półkolonie. 












 

Spotkanie z misjonarzem

 Akcja pomocy dla uczniów szkół prowadzonych przez brata Ludwika na Madagaskarze zakończyła się przekazaniem naszych darów, w których gromadzeniu miały udział Świetliczaki.

Spotkanie z misjonarzem podczas którego przekazaliśmy paczki wypełnione po brzegi różańcami, zegarkami ( bo o nie prosił brat Ludwik) a także przyborami szkolnymi i piłkami pudła  długo pozostanie w naszej pamięci. 
















Wielkanocne impresje

 


Niech Wielkanoc przyniesie zmartwychwstanie i odrodzenie wszystkiego co dobre i piękne!